- List
- Mixed
- Map
10,000+ Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
$560,000
$575,000
2.6%1680 S Camino Del Sol, Green Valley, AZ 85622
Listed by Engel & Volkers Tucson

$1,250,000
$1,395,000
10.4%316 E BETHANY HOME Road, Phoenix, AZ 85012
Listed by Jon David Benton of AXIS Real Estate

$1,250,000
$1,395,000
10.4%316 E BETHANY HOME Road #10, Phoenix, AZ 85012
Listed by Jon David Benton of AXIS Real Estate

$138,000
$160,000
13.8%5650 W Lazy S Street, Tucson, AZ 85713
Listed by Engel & Volkers Tucson

$240,000
$240,000
2108 S Hemlock Stravenue, Tucson, AZ 85713
Listed by Engel & Volkers Tucson

$247,200
$245,000
0.9%3511 E 4th Street #2, Tucson, AZ 85716
Listed by Engel & Volkers Tucson

$300,000
$310,000
3.2%3625 W Stony Point Court, Tucson, AZ 85742
Listed by Engel & Volkers Tucson

$430,000
$440,000
2.3%2122 N Ralph Avenue, Tucson, AZ 85712
Listed by Engel & Volkers Tucson

$385,000
$395,000
2.5%2126 N Ralph Avenue, Tucson, AZ 85712
Listed by Engel & Volkers Tucson

$430,000
$435,000
1.1%2130 N Ralph Avenue, Tucson, AZ 85712
Listed by Engel & Volkers Tucson

$565,000
$575,000
1.7%1170 W Panorama Lane, Tucson, AZ 85704
Listed by Engel & Volkers Tucson

$610,000
$625,000
2.4%6573 W Whispering Windmill Lane, Marana, AZ 85658
Listed by Engel & Volkers Tucson

$375,000
$375,000
10575 E Ottoman Drive, Tucson, AZ 85747
Listed by Engel & Volkers Tucson

$465,000
$475,000
2.1%7246 E Shoreline Drive, Tucson, AZ 85715
Listed by Engel & Volkers Tucson

$255,000
$250,000
2.0%523 E Joan Street, Tucson, AZ 85705
Listed by Engel & Volkers Tucson

$150,000
$142,800
5.0%3870 N Pomona Road, Tucson, AZ 85705
Listed by Engel & Volkers Tucson

$510,000
$549,000
7.1%17947 S Deer Lodge Court, Sahuarita, AZ 85629
Listed by Engel & Volkers Tucson

$225,000
$225,000
4114 N Lange Avenue, Tucson, AZ 85705
Listed by Engel & Volkers Tucson

$575,000
$495,000
16.2%6730 N Cocopas Road, Tucson, AZ 85718
Listed by Engel & Volkers Tucson

$500,000
$500,000
131 E Cambridge Drive, Tucson, AZ 85704
Listed by Engel & Volkers Tucson

$275,000
$275,000
6891 W Leeward Cove Way, Tucson, AZ 85757
Listed by Engel & Volkers Tucson

$520,000
$525,000
1.0%981 W Cork Oak Place, Oro Valley, AZ 85755
Listed by Engel & Volkers Tucson

$45,000
$48,000
6.3%13220 Cortel Road #10, Tucson, AZ 85736
Listed by Engel & Volkers Tucson

$2,206,500
$2,500,000
11.7%6041 N Vista Valverde, Tucson, AZ 85718
Listed by Engel & Volkers Tucson

- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417